Przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Mojuszu udało się pozyskać dofinansowanie na realizację projektu polegającego na wyznaczeniu szlaku turystycznego łączącego trzy pomniki przyrody znajdujące się na terenie sołectwa.
- W ramach zadania powstaną m.in.:
- oznakowana trasa turystyczna,
- tablice informacyjne z opisem pomników przyrody, historią miejsca,
- mapy szlaku,
- kody QR prowadzące do dodatkowych materiałów, zdjęć i wywiadów,
- interaktywne tablice edukacyjne oraz gra terenowa dla dzieci „EKO-misja”.
Dziękujemy KGW Mojusz za zaangażowanie i współpracę. Już nie możemy doczekać się efektów realizacji tego ciekawego przedsięwzięcia!





















