18 maja w Urzędzie Gminy w Sierakowicach odbyło się spotkanie dyrektorów szkół z terenu gminy.
Podczas zebrania omówiono bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem placówek oświatowych.
W trakcie spotkania wręczono również oficjalne Powierzenie Stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach Panu Tomaszowi Ziemannowi
Przedłużono także kadencje:
- Aleksandrze Stark – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gowidlinie
- Elżbiecie Szczypior-Ros – Dyrektor Szkoły Branżowej
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, satysfakcji oraz pomyślności w dalszej pracy na rzecz edukacji i lokalnej społeczności





















